Ulotka DL Zadbaj WOŁOMIN

Dlaczego warto wybrać British School Wołomin?

Jaki jest Twój cel, gdy rozpoczynasz lub już uczysz się języka obcego? – Większość z nas odpowie -
przełamanie bariery językowej.

W British School Wołomin specjalizujemy się w rozwijaniu MÓWIENIA w języku obcym, ponieważ jest ono najtrudniejszą i jednocześnie najbardziej pożądaną umiejętnością.

Dołącz do nas,

• przełamuj bariery,
  • ciesz się znajomością języka obcego,
  • i zdobywaj świat!

Sprawdź, co jeszcze nas wyróżnia?

WIELE MOŻLIWOŚCI
W zależności od Twoich potrzeb, wybierasz spośród wielu opcji kursów, np. kursy indywidualne, maturalne, konwersacje, kursy dla dzieci.
5 języków pod jednym dachem! W British School Wołomin masz możliwość nauki również języka hiszpańskiego, niemieckiego, włoskiego oraz francuskiego.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I BEZPIECZEŃSTWO DZIECKA
Dogodna lokalizacja i łatwy dojazd do British School Wołomin pozwalają zaoszczędzać czas. A rodzice starszych dzieci, mieszkających na osiedlu i w okolicach, mogą być spokojni o drogę swoich pociech na zajęcia w naszej szkole.

WYSOKI STANDARD ZAJĘĆ
W British School Wołomin wykorzystujemy nowoczesne technologie, abyś uczył się języka w ciekawy i aktywny sposób, ponieważ to przynosi najlepsze efekty.
Zajęcia prowadzą wykwalifikowani lektorzy, znający specyfikę pracy z grupami w każdym wieku. Bądź spokojny o poziom zajęć, ponieważ posiadamy własnego metodyka, który czuwa nad jakością kursów. Ponadto jeden z lektorów jest egzaminatorem maturalnym
Kierownictwo stale dba o rozwój zawodowy kadry.
- Wszystko po to, aby zapewniać Ci najwyższy standard edukacji.

ATMOSFERA
Jesteśmy jedną rodziną British School Wołomin. Wspieramy się w codziennych wyzwaniach. Nasi lektorzy z dumą patrzą na postępy swoich Słuchaczy. Razem z nimi celebrujemy koniec roku szkolnego.

ZROZUMIENIE
W British School Wołomin wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, ponieważ rozumiemy, jakie możesz mieć trudności w opanowaniu języka obcego. Pomagamy przełamywać barierę językową, bo wierzymy, że znajomość języka pozwoli Ci rozwijaćTwoje pasje i śmiało zdobywać świat!

British School Wołomin – dla Wszystkich, którzy chcą mówić językami

fotolia 97770565 1