Aktualności

 

  

SPECJALNA OFERTA NA ROK 2016/2017

ZAPISUJĄC SIĘ NA KURS DO 30 CZERWCA OTRZYMUJĄ PAŃSTWO:

- KURS E-LEARNINGOWY GRATIS

- GWARANCJĘ CEN 2015/2016

- PODRĘCZNIKI GRATIS

- GWARANCJĘ MIEJSCA W GRUPIE

- ATRAKCYJNE RABATY 

 

 

OFERTA - ZAJĘCIA INDYWIDUALNE 2016/2017

-  zajęcia indywidualne 90 minut - 130 zł

- zajęcia indywidualne 90 minut dla 2 osób - 75 zł od osoby

- wykupując pakiet min 30 zajęć : dodatkowo E-LEARNING

                                                       54 ZAJĘCIA GRATIS!!!

 

 

TRWAJĄ ZAPISY NA KURSY WAKACYJNE 2016!

Więcej informacji w zakładce "Oferta wakacyjna"

 ZAPISY ODBYWAJĄ SIĘ W SEKRETARIACIE SZKOŁY lub drogą mailową:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ :) 

 

 

 

 

 

 Informujemy, że aktualne godziny otwarcia

sekretariatu szkoły w okresie wakacyjnym

znajdują sie w zakładce:

KONTAKT

 

 

 

 

W razie pytań prosimy o kontakt pod nr tel:

606 93 93 94; 

 022 400 89 49

lub na adres mailowy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Chętnie odpowiemy na Państwa wszelkie pytania:)

 

britishschool warszawa

                        

 

 

Galeria

Witamy w Ogólnopolskiej Szkole Językowej British School Warszawa Wola - Centrum.

angielski warszawa wola

angielski wola

kursy angielskiego warszawa wola

szkoła językowa warszawa wola

szkoła językowa warszawa centrum

angielski warszawa centrum

angielski dla dzieci warszawa wola

niemiecki warszawa wola

hiszpański warszawa wola

kursy angielskiego warszawa wola

szkoła językowa warszawa centrum

szkoła językowa warszawa centrum

British School Warszawa Wola Centrum

British School Warszawa Wola i Centrum to oddział jednej z największych i najbardziej renomowanych szkół językowych w Polsce. Oferujemy wysokiej jakości kształcenie nowoczesnymi i skutecznymi metodami dydaktycznymi w języku angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, rosyjskim oraz włoskim.

Nasza kadra i poziom nauczania

Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę nauczycieli, prowadzącą zajęcia w przyjaznej atmosferze, aby efektywnie wykorzystać Twój czas. Naszym celem jest zapewnienie edukacji językowej na najwyższym poziomie, dopasowując program nauczania do potrzeb indywidualnych oraz grupowych. W Naszej ofercie znajdą Państwo również kursy przeznaczone dla firm. Zajęcia prowadzone są dla młodzieży i dorosłych, a z myślą o najmłodszych stworzyliśmy KIDS CLUB, który pomoże maluchom zdobyć wiedzę poprzez gry i zabawy, a także odkryć świat w nowy sposób, za pomocą języka obcego. Oferujemy również kursy przygotowujące do matury podstawowej lub rozszerzonej, egzaminu gimnazjalnego oraz kursy konwersacyjne.

Komfort i zadowolenie

Dostosowując się do potrzeb naszych kursantów proponujemy kursy poranne dla osób dysonujących wolnym czasem od rana, kursy sobotnie proponujemy dla osób posiadającym wolny czas w soboty w godzinach porannych oraz kursy indywidualne będące elastyczną formą nauczania, dostosowując termin, częstotliwość oraz program zajęć do indywidualnych oczekiwań kursantów.

Platforma e-learningowa

British School posiada również nowoczesną, funkcjonalną, a przede wszystkim bezpłatną platformę e-learningową stworzoną specjalnie dla studentów uczących się w naszej szkole. Daje ona możliwość nauki języków obcych przez Internet z każdego miejsca na świecie, wykorzystując materiały udostępniane podczas kursów.

Wynajem sal konferencyjnych

Nasza szkoła oferuje również wynajem odpowiednio wyposażonych sal lekcyjnych przystosowanych na szkolenia, konferencje czy różnego rodzaju spotkania.

Rabaty

Dla osób zainteresowanych nauką w naszej szkole przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty.

Platforma e-learning

Umożliwia samodzielną naukę i utrwalanie materiału przerobionego na zajęciach.

Tablice Interaktywne

Zobacz jak wyglądają zajęcia prowadzone z pomocą tablic interaktywnych.

Stawiamy na praktyczne użycie języka!