UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

 

 Szkoła językowa, angielski Chorzów

content title

 holiday 009

 

Szanowni Państwo !

do 22 sierpnia nasza szkoła jest nieczynna, ale to nie znaczy, że nie ma nas w pobliżu, między czasie rozwijamy się i szkolimy aby móc od nowego roku szkolengo zaproponować jeszcze wyższy poziom zajęć :)

 

 

W razie pytań prosimy o kontakt  32 346 10 10 / 693 339 299

 

 

 

 

 

 


Drodzy rodzice sześciolatków oraz pierwszoklasistów !

 

British School ma przygotowaną specjalną ofertę oraz program nauczania

dla dzieci, które w tym roku po raz pierwszy idą do szkoły oraz dla tych, które pozostają jeszcze w przedszkolu.

 

prezent dla pierwszoklasisty

 

 

--------------------------------

 

Chorzowski Przedsiębiorca Roku dla naszego oddziału !

 

Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym okniedowiedz się więcej ... kliknij ..

Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do grona naszych słuchaczy zapraszamy do naszego biura przy ul. Katowickiej 107 nabezpłatny test kwalifikacyjny, trwający około 20 min. Na jego podstawie dokonujemy kwalifikacji na jeden z dwunastu poziomów zaawansowania. Po jego określeniu, słuchacz wybiera rodzaj i intensywność kursu oraz dogodne dni oraz godziny odbywania się zajęć. W razie potrzeby proponujemy rozmowę z lektorem, a dla niecierpliwych i zabieganych słuchaczy możliwość napisania testu wstępnego przez Internet. Sfinalizowaniem zapisu na kurs jest podpisanie umowy i opłata pierwszej raty czesnego, a wszystko odbywa się w miłej atmosferze przy filiżance kawy lub herbaty.

Darmowe kursy e-learning

content title

Mieszkańcy naszego miasta jako pierwsi w Polsce będą mogli wziąć udział w darmowych kursach języka angielskiego. Aż 1000 mieszkańców Chorzowa będzie mogło skorzystać z darmowych kursów za pomocą systemu e-learning. Kursy językowe są organizowane przez chorzowski oddział British School, dzięki owocnej i wieloletniej współpracy pomiędzy naszą szkołą, a Urzędem Miasta mogliśmy zaproponować, pierwszą w Polsce na tak dużą skalę ofertę dla mieszkańców miasta – wspomina Konrad Kawelczyk przedstawiciel szkoły. Kursy są całkowicie darmowe, mogą wziąć w nich udział wszyscy mieszkańcy naszego miasta, praktycznie od szkoły podstawowej, górnego wieku nauczania jak doskonale wiemy nie ma. Kursy e-lerning są przygotowane w trzech poziomach zaawansowania, począwszy od lekko powyżej podstawowego do zaawansowanego. Aby w pełni skorzystać z jego walorów najlepiej na początku określić swoją wiedzę, czyli rozwiązać test siedzibie szkoły lub on-line dostępny na www.britishschool.pl. Następnie wystarczy tylko raz odwiedzić British School w Chorzowie, aby się zarejestrować, a potem rozpocząć kurs trwając rok. Po roku nauki on-line ukończycie Państwo jeden poziom zaawansowania językowego. Kursy dzięki swojej interaktywności i materiałom dydaktycznym National Geographic są atrakcyjne i bardzo efektywne.

Aby wziąć udział w projekcie należy, skontaktować się z sekretariatem naszej szkoły osobiście lub telefonicznie.

Zainteresowanych prosimy o kontakt !

32 346 10 10 / 693 339 299 / 605 246 466

 Serdecznie Państwa zapraszamy do British School.

Godziny otwarcia szkoły:

poniedziałek - czwartek 15:00 - 20:00

piątek 15:00 - 18:00

Platforma e-learning

Umożliwia samodzielną naukę i utrwalanie materiału przerobionego na zajęciach.

Tablice Interaktywne

Zobacz jak wyglądają zajęcia prowadzone z pomocą tablic interaktywnych.

Stawiamy na praktyczne użycie języka!