UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Język Angielski Będzincontent title

 
BRITISH SCHOOL ZAPISY

Ostatnie dni promocji - tylko do 30 czerwca !

Zapisz się na angielski do British School, a otrzymasz w prezencie:

- gwarancję miejsca w grupie

- specjalny rabat

- dodatkowe 100 godzin na platformie e-learning

- darmowe zajęcia wakacyjne

 

---------------------------------

 lekcje otwarte POST PŁATNY

Miło nam poinformować, że nasza szkoła prowadzi zajęcia najskuteczniejszą metodą na rynku, metodą Teddy Eddie.

Zapraszamy na lekcje pokazowe już 22 oraz 29 czerwca 2017r. g. 17:00

więcej szczegółów nt. metody http://teddyeddie.pl/index.php/o-metodzie/ 

 --------------------------------------------------------------------------------------------

m1

 

 zapraszamy do kontaktu 606 118 717

Będzin Syberka ul. Piłsudskiego 83 - Galeria Primus

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 --------------------------------------------------

 

Najlepsza szkoła angielskiego dla Ciebie i Twojego dziecka !

 

 11954573 1634403470173334 8863381189665644900 n

 

 

 

ZAPRASZAMY!!!

 

 

 

POLUB NAS NA FACEBOOKU !

 

Angielski Będzin

Jeżeli dojrzałeś do tego, by wyznaczyć sobie cel nauki języka angielskiego, musisz odwiedzić nasz Oddział British School w Będzinie.

To właśnie tu zrealizujesz swoje marzenie na takich warunkach, by nauka sprawiła ci radość, a godziny dostosowane były do twoich możliwości.

Dopasujemy Twój wolny czas , bez względu na porę dnia. Nasza nowoczesność polega na zrozumieniu potrzeb klienta. My dostosujemy się do ciebie.

Tylko u nas odczujesz nowoczesne i skuteczne podejście do nauki języka. A wszystko dzięki kompetentnym , profesjonalnym lektorom i sprawdzonym metodom dydaktycznym. Oferujemy do twojej dyspozycji komputery z przyjaznymi programami na których będziesz mógł pogłębić bądź utrwalić zdobytą wiedzę.

Dodatkowo prowadzimy kursy weekendowe, kursy poranne czy też kursy grupowe dla firm z podziałem na poziom zaawansowania szkolenia.

Weź ze sobą syna lub córkę. Już teraz możecie uczyć się razem. Dla nich mamy grupy KIDS CLUB. Może po angielsku nawiążecie ze sobą lepszy kontakt. Każdy sposób jest dobry, jeśli przynosi skutek.

Nasze 16-letnie doświadczenie sprawi, że komunikowanie się w języku angielskim będzie tak samo proste, jak rozmowa w języku ojczystym.

Ważną innowacją jest sposób nauki w zespole. Dostosowujemy się do indywidualnego poziomu znajomości słów i zasobu wiedzy każdego kursanta. Dla początkujących to dodatkowa motywacja do pracy. Jednocześnie nauka przebiega  bezstresowo, gdyż jest w zasięgu jego aktualnej wiedzy.

Jeżeli dodamy platformę e-learningową zaopatrzoną w materiały dostosowane do aktualnego poziomu, gdzie w miarę wolnego czasu będziecie mogli pogłębiać swoją wiedzę , popracować nad wymową, czy wreszcie wirtualnie konwersować , to przecież jeszcze bardziej uatrakcyjniaofertę.

Pracujemy na bieżąco nad wszelkimi nowinkami, które mogą nawet w drobny sposób ułatwić naukę. Korzystamy z pomocy najlepszych specjalistów, wybieramy najskuteczniejsze metody szkoleń. Chcemy by nauka nie kojarzyła się z „wkuwaniem”, raczej  z przyjacielskimi dyskusjami, które uczą i z czasem spowodują że zaczniemy biegle władać językiem. Bez żadnych egzaminów, zaliczeń, koniecznych do zdania testów. Uczymy w miarę szybko i tylko od was będzie zależało jak szybko nam się uda . Cel mamy wspólny i mam nadzieję, że decydując się podjąć naukę chęci wam też nie zabraknie.

ZAUFAJ NAM.

Zobaczysz, że warto nam ufać. Przekonaj się do naszej oferty i odwiedź Oddział naszej szkoły. Sprawimy by szkolenie było ciekawe, uciekające od monotonności, a kiedy będzie taka potrzeba sprawimy, by było też intrygujące.

Zapamiętaj nasz adres i przyjdź.

Być może kiedyś uznasz ten krok, za jedą z ważniejszych decyzji w twoim życiu.

Szkoła językow BRITISH SCHOOL w Będzinie czeka na Ciebie.

 
licznik bloga

Platforma e-learning

Umożliwia samodzielną naukę i utrwalanie materiału przerobionego na zajęciach.

Tablice Interaktywne

Zobacz jak wyglądają zajęcia prowadzone z pomocą tablic interaktywnych.

Stawiamy na praktyczne użycie języka!