British School - Szkoła Języków Obcych - szkoła językowa, kursy językowe, szkoła angielskiego i inne języki - Włoski

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Nauka włoskiego Szczecin

content title

p5_poziom_LIVELLO_ELEMENTARE.jpg

oznacza poziom początkujący. Studenci podczas kursu poznają podstawy gramatyczne języka włoskiego oraz charakterystyczne zwroty. Jak podczas wszystkich kursów w British School od samego początku lektorzy kładą nacisk na umiejętność komunikowania się z użyciem poznanych zwrotów i konstrukcji gramatycznych, tak aby już po roku studenci potrafili opisać drogę, osoby, swoją rodzinę, zawody, pogodę, swoje hobby, przeprowadzić rozmowę telefoniczną czy uzyskać pomoc policjanta lub lekarza. Ponadto studenci British School poznają podstawowe konstrukcje czasu teraźniejszego, przeszłego i przyszłego.

p5_poziom_LIVELLO_MEDIO.jpg

to poziom średnio zaawansowany. Studenci British School utrwalają poznany wcześniej materiał. Lektorzy kładą szczególny nacisk na wzbogacenie słownictwa i co najważniejsze na umiejętność jego wykorzystania w konwersacjach. Studenci poznają język charakterystyczny dla reklamy, prasy poznają słownictwo związane z kuchnią, podróżowaniem, także służbowym oraz modą. Na poziomie LIVELLO MEDIO zajęcia uzupełniane są aspektami związanymi z kulturą Włoch i Włochów. Studenci poznają zwroty mniej formalne, charakterystyczne dla języka mówionego, duża uwaga zwracana jest na gestykulację i tempo wypowiedzi tak, aby absolwenci British School w sposób naturalny używali języka włoskiego na co dzień. Wraz ze wzrostem zaawansowania w sposób płynny materiał uzupełniany jest o dodatkowe zagadnienia gramatyczne.

p5_poziom_LIVELLO_SUPERIORE_.jpg

jest poziomem zaawansowanym. Na tym poziomie nabyte w latach poprzednich umiejętności uzupełniane są o ćwiczenia z zakresu pisania tekstów własnych, korespondencję formalną (np. z urzędami), analizę i komentowanie zjawisk czy relacjonowanie wydarzeń. Jeszcze więcej uwagi zwracane jest na zdolności komunikowania się. Materiał uzupełniony jest o zaawansowane zagadnienia gramatyczne. Studenci kończący trzeci poziom nauki przygotowani są do zdawania międzynarodowych egzaminów z języka włoskiego.

Zapisz się na kurs przez Internet

content title

Platforma e-learning

Umożliwia samodzielną naukę i utrwalanie materiału przerobionego na zajęciach.

Tablice Interaktywne

Zobacz jak wyglądają zajęcia prowadzone z pomocą tablic interaktywnych.

Stawiamy na praktyczne użycie języka!