British School - Szkoła Języków Obcych - szkoła językowa, kursy językowe, szkoła angielskiego i inne języki - E-Learning

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

E-learning (polska nazwa e-edukacja, nauczanie na odległość, kształcenie zdalne), to nauka, podczas której wykorzystywane są nowoczesne technologie i różnego rodzaju media (przede wszystkim komputer z dostępem do Internetu). W bardzo dużym uproszczeniu można przedstawić dla e-learningu następującą definicję:

E-learning to nauczanie na odległość z wykorzystaniem technik komputerowych i Internetu.

W ostatnim czasie e-learning stał się najbardziej zaawansowanym technologicznie i jednym z najskuteczniejszych sposobów przekazywania wiedzy np. nauki języków obcych.
Rozwój technologii nauczania zdalnego stanowi zatem naturalny i przewidywalny element rozwoju edukacji. Dodając do tego permanentny brak czasu przeciętnego Polaka zatrudnionego w dużym mieście oraz potrzebę generowania oszczędności w związku z kryzysem gospodarczym, e-learning staje się najlepszym rozwiązaniem do podnoszenia kwalifikacji pracowników.

Zalety nauki zdalnej to m.in.:
własne tempo nauki
minimalizacja czynników psychologicznych: stresu i nieśmiałości związanej z pracą w grupie
dostępność materiałów audiowizualnych (cofanie, zatrzymywanie, przewijanie, ponowne oglądanie)
możliwość dostępu online w każdym miejscu i czasie
możliwość powrotu do zadań i ich powtarzania
dostęp do zaplecza merytorycznego za jednym kliknięciem
brak potrzeby udostępniania lokalu/sali szkoleniowej
eliminacja czynnika ludzkiego (błędów, spóźnień, odwołań)

E-learning to również zindywidualizowana forma dostarczania wiedzy oczekiwanej przez Użytkownika; nauka "osobista" i dostępna "na żądanie", w której komputer dostosowuje się do rytmu Użytkownika, a nie Uczeń do rytmu narzuconego przez Lektora; atrakcyjny sposób przyswajania wiedzy i umiejętności: multimedialny, interaktywny, interesujący i... dyskretny.
Kształcenie na odległość m.in. nauka języków obcych, staje się coraz popularniejsze i przynosi coraz lepsze efekty. Wystarczy dostęp do sieci i odrobina wolnego czasu. Nauczanie zdalne ma coraz więcej zwolenników na całym świecie, dzięki e-learningowi dostęp do wszystkich języków świata staje się powszechny.
Ważnym elementem zdalnej nauki języków obcych jest korzystanie ze specjalnie do tego przygotowanych materiałów dydaktycznych — możesz spodziewać się tekstów, plików dźwiękowych, filmów, symulacji, animacji, angażujących zadań i projektów oraz innych materiałów multimedialnych (opracowuje je wcześniej sztab specjalistów: metodyk nauczania języka obcego, redaktor tekstu, grafik i programista), które pozwolą Ci opanować wskazane przez lektora zagadnienia z wybranego języka obcego.
Szkoła Językowa British School oferuje kursy języka angielskiego realizowane przy użyciu najnowoczośniejszej platformy językowej na świecie. Platforma językowa została wykonana w technologii Flex co sprawia, że jest dostępna poprzez każdą przeglądarkę internetową obsługującą dodatek Adobe Flash.
Każdy z kursów składa się z szeregu lekcji, które są udostępniane w kolejnych tygodniach. Uczeń otrzymuje nową lekcję w każdy poniedziałek i czwartek. Każda z lekcji to nowy zbiór ciekawych materiałów, które przekazują nową wiedzę oraz pozwalają utrwalić wiadomości uzyskane wcześniej.W platformie językowej każdy z uczniów znajdzie również:
- Zaawansowany system powtarzania słówek optymaizujący czas kolejnych powtórek,
- Pełny opis gramatyki angielskiej dostępny w każdym momencie nauki.
Wszystkich zainteresowanych nowoczesną nauką języka angielskiego zapraszamy do oddziałów BRITISH SCHOOL w Szczecinie.

najlepsze

zostan mistrzem

 

 

Platforma e-learning

Umożliwia samodzielną naukę i utrwalanie materiału przerobionego na zajęciach.

Tablice Interaktywne

Zobacz jak wyglądają zajęcia prowadzone z pomocą tablic interaktywnych.

Stawiamy na praktyczne użycie języka!