British School - Szkoła Języków Obcych - szkoła językowa, kursy językowe, szkoła angielskiego i inne języki - Oferta dla Firm

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

oferta dla firm

content title

British School dzięki największej sieci placówek w Polsce (80 biur regionalnych) oraz15-letniemu doświadczeniu w nauczaniu pracowników największych firm w kraju jest optymalnym partnerem w profesjonalnych szkoleniach językowych.

Nasza bogata oferta obejmująca zarówno zajęcia indywidualne dla kadry zarządzającej, kursy grupowe dla pracowników, jest odpowiedzią na rosnącą popularność tego rodzaju szkoleń, związaną ze stałym wzrostem zapotrzebowania na pracowników posługujących się biegle językami obcymi

Kładziemy szczególny nacisk na podwyższenie umiejętności komunikowania się w języku obcym niezależnie od poziomu zaawansowania. Dzięki tej metodzie pracownicy Państwa firmy w najkrótszym czasie są w stanie porozumiewać się z kooperantami zagranicznymi.

Dostosujemy się do Państwa potrzeb w zakresie harmonogramu zajęć i ich intensywności. Opracujemy optymalny profil szkoleń dla Państwa pracowników, zapewnimy właściwą opiekę metodyczną. Przeprowadzimy i przygotujemy w formie regularnych raportów podsumowania kolejnych etapów nauki. Ponadto doradzimy do jakich egzaminów językowych powinni przygotować się Państwa pracownicy.

Wydawnictwo językowe Oxford University Press objęło patronat nad naszą szkołą co daje nam możliwość korzystania z biblioteki naukowej liczącej kilkanaście tysięcy pozycji książkowych, czasopism oraz materiałów video i audio, a także każdego roku szkoli naszych lektorów z zakresu najnowocześniejszych metod nauczania.

Wszyscy lektorzy “British School” są filologami z ukończonymi studiami wyższymi o najwyższych kwalifikacjach zawodowych i odpowiednim przygotowaniu metodycznym.

business_small.jpg

Platforma e-learning

Umożliwia samodzielną naukę i utrwalanie materiału przerobionego na zajęciach.

Tablice Interaktywne

Zobacz jak wyglądają zajęcia prowadzone z pomocą tablic interaktywnych.

Stawiamy na praktyczne użycie języka!