Znajdziesz nas również:Zapisy na KURSY WAKACYJNE 2014 trwają!

Zapisy na KURSY WAKACYJNE 2014 trwają! 12 godzin już od 190 zł oraz raty 0%.

Próbne egzaminy FCE i CAE - ROK 2014!

12.04.2014 oraz 13.04.2014 po raz kolejny we współpracy z BRITISH COUNCIL, odbyły się bezpłatne egzaminy próbne FCE i CAE. W tym roku do próbnych egzaminów przystąpiły aż 72 osoby.

Konkurs "Podaj przepis, dodaj zdjęcie i wygrywaj"

Konkurs!Jeżeli wymyślasz nowe potrawy, jeżeli inspiruje Cię nauka języków obcych, koniecznie weź udział w tym konkursie. Prześlij nam swój oryginalny przepis w języku, którego się uczysz. Dołącz smakowite zdjęcia, a my nagrodzimy najciekawsze i niepowtarzalne przepisy.

Darmowy test TOEIC dla słuchaczy szkoły

Darmowy test poziomujący z języka angielskiego! Wejdź na stronę: www.testujangielski.pl i rozwiąż test, który pokaże Ci jak dobrze znasz język angielski. Test został zbudowany w oparciu o autentyczne pytania egzaminu TOEIC®. Jesteśmy Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym, w którym możesz zarejestrować się na oficjalny egzamin.

Pokaz wizażu na Dzień Kobiet!


Z okazji Dnia Kobiet dla naszych kursantek zorganizowaliśmy darmowy pokaz wizażu poprowadzony przez Katarzynę Kodroń, charakteryzatorkę Teatru Wybrzeże.

Więcej informacji o artyście znajdziesz na Facebook

1 miejsce w rankingu szkół językowych wg magazynu Dlaczego
Posiadamy status Centrum Egzaminacyjnego ETS

Od 2008 roku Ogólnopolska Szkoła Językowa British School w Gdyni jest partnerem organizacji ETS Educational Testing Service - twórcy międzynarodowych certyfikatów, takich jak: TOEIC, TOEFL iBT czy TOEIC Bridge. Ogólnopolska Szkoła Językowa British School w Gdyni jest równiez miejscem, gdzie mogą Państwo przystąpic do egzaminu potwierdzającego znajomośc języka angielskiego.

Rozdajemy rabaty!

W podziękowaniu za okazane nam zaufanie przygotowaliśmy dla Państwa Kartę British School Friends.

Sponsorujemy Marcin Gortat Camp

Marcin Gortat Camp 2010 odbywał się w lipcu i trwał 10 dni. British School był jednym ze sponsorów akcji.

Gramy dla WOŚP! Licytuj Vouchery na kursy językowe!

Pieniądze zebrane w czasie XIX Finału WOŚP przeznaczone będą na doposażenie oddziałów intensywnej terapii, oddziałów dializ, dziecięcych klinik urologicznych i nefrologicznych, zakładów diagnostyki obrazowej, doposażenie ośrodków opieki zdrowotnej w sprzęt niezbędny do ratowania życia i zdrowia dzieci.

Tydzień Ochrony Środowiska

Światowy Dzień Ochrony środowiska obchodzony jest od 1972. Organizacja Narodów Zjednoczonych, zwracając uwagę na bardzo wysoki stopień degradacji środowiska, uznała za niezbędne uprzytomnienie ludziom, że nie są jedynym gatunkiem na Ziemi. Każdego roku dzień 5. czerwca będzie przypominał o ważności przyrody i odpowiedzialności człowieka za jej stan.

© Copyright by  
, 2014
Wdrożenie: NETTOM.com  Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com