Ogólnopolska Szkoła Językowa British School powstała w Olsztynie w 1996 roku i z każdym rokiem dynamicznie rozwija sieć nowych szkół w całej Polsce. W tej chwili Szkoła ma już 20 LAT DOŚWIADCZEŃ W NAUCZANIU JĘZYKÓW OBCYCH. W Bydgoszczy British School rozpoczęła swoją działalność w 2003 i od samego początku konsekwentnie realizuje ustaloną strategię rozwoju kładąc ogromny nacisk na najwyższą jakość nauczania i satysfakcję słuchaczy. Potwierdza to przyznana szkole akredytacja Kuratorium Oświaty oraz czołowe miejsca, które zajmowaliśmy w rankingach szkół językowych Newsweeka oraz miesięcznika studenckiego „Dlaczego”. BRITISH SCHOOL to profesjonalna szkoła językowa oferująca naukę w nowoczesnych salach z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i metod nauczania.

                                    

NADZÓR METODYCZNY OXFORD UNIVERSITY PRESS

 

Jakość zobowiązuje - metodycy tej placówki, którzy szkolą naszych lektorów, uchodzą za najlepszych!

SZKOŁA PEŁNA JĘZYKÓW

 

W naszej szkole uczymy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, japońskiego, norweskiego oraz polskiego dla obcokrajowców. Wysoką jakość oraz efektywność gwarantuje nasze wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych na różnych poziomach zaawansowania.

        

JAK UCZYMY ?

Nasza komunikatywna metoda nauczania stawia sobie za cel aktywne, swobodne i poprawne porozumiewanie się w języku obcym. Osiągamy to stosując najnowocześniejsze aktualnie metody połączone ze sprawdzonymi, najciekawszymi elementami metod tradycyjnych. Nie mniej istotna jest dla nas przyjazna atmosfera zajęć, gwarantowana przez wysoko wykwalifikowanych lektorów. Aby to osiągnąć nasze zajęcia zawierają ściśle określone cechy i elementy. Największy nacisk kładziemy na swobodną komunikację w języku obcym, uczymy w grupach do 5osób (komfortowych) lub do 12 osób (standardowych). W miarę postępów w nauce wprowadzamy  zajęcia konwersacyjne z native-speakerem. w trakcie nauki program oraz forma zajęć konsultowane są na bieżąco ze słuchaczami, dzięki czemu zajęcia dostosowane są do potrzeb i oczekiwań określonej grupy. Na bieżąco monitorujemy postępy każdego słuchacza i informujemy o ewentualnych działaniach jakie należy podjąć, aby osiągnąć założony cel. Oferujemy dużą różnorodność ćwiczeń (również interaktywnych), motywujemy słuchaczy do pracy poprzez dobór ciekawych, zabawnych i pożytecznych materiałów, często autentycznych.

LEKTORZY - NASZA SIŁA

Lektorzy British School to starannie wybrani przez metodyków, wyłącznie absolwenci filologii oraz kolegiów lingwistycznych. Zatrudniamy również obcokrajowców z ukończonymi kursami CELTA (Certificate in English Language Teaching to Adults), DELTA (Diploma in English Language Teaching to Adults) lub innym przygotowującym do uczenia angielskiego jako języka obcego. Ich praca jest stale monitorowana przez specjalistów od nauczania języków obcych. Wysokie kwalifikacje, to nie jedyne cechy jakimi charakteryzują się nasi lektorzy. Zatrudniamy osoby, które cechują się otwartością, komunikatywnością i dla których nauczanie innych to pasja! British School wdrożyła indywidualny program szkoleń dla lektorów, dzięki któremu nauczyciele mają dostęp do wszystkich najnowszych i najbardziej skutecznych metod nauczania.

NASZE MOCNE STRONY

interaktywne tablice multimedialne – w każdej naszej sali lekcyjnej lektorzy wykorzystują ten najnowocześniejszy i dający ogromne możliwości sprzęt multimedialny. Połączenie znakomitych podręczników z najnowszym oprogramowaniem, gwarantuje edukację na najwyższym poziomie. Zapomnij o nudnej lekcji i zwykłej tablicy z gąbką, w naszej szkole to już przeszłość.Ucz się nowocześnie i ciekawie, a co najważniejsze o wiele skuteczniej !

indywidualne konsultacje z dowolnym lektorem British School – coś nie jest tak jasne jak być powinno? Spróbuj jeszcze raz, sam na sam z lektorem!

regularne opinie – dobrze jest stale śledzić swoje (lub swojego dziecka) postępy w nauce. Raz w semestrze prześlemy Ci pisemną opinię lektora, który zasugeruje nad czym trzeba szczególnie popracować.

dodatkowe bezpłatne konwersacje – abyś jeszcze więcej mówił i mówił.

biblioteka dla słuchaczy – to zbiór ciekawych pozycji do lektury w domu, dostosowanych do poziomu zaawansowania językowego.

komfort nauki – wygodne sale zapewniają naukę w komfortowych warunkach.

internet-cafe dla uczniów – możesz z niej korzystać w godzinach pracy szkoły!

korzystne ceny - opłatę za kurs podzieliliśmy na siedem nieoprocentowanych rat oraz stworzyliśmy korzystny system rabatów, tak abyś mógł cieszyć się nauką języka obcego bez żadnych przeszkód.