Egzamin TOFEL Junior
content title

British School - Akredytowany Partner ETS (Educational Testing Service) - ma przyjemność zaprosić młodzież w wieku 11-17 lat do udziału w MIĘDZYNARODOWYM TEŚCIE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO TOEFL® Junior™, który odbędzie się na zakończenie roku szkolnego. Będzie to niepowtarzalna okazja do sprawdzenia swojej znajomości języka za pomocą renomowanego egzaminu przeprowadzanego w wielu krajach na świecie i to całkowicie BEZPŁATNIE! Każdy zdający pozna swój wynik, a wszystkie zainteresowane osoby będą miały możliwość zakupienia oficjalnego Certyfikatu w promocyjnej cenie 199 zł (cena rynkowa egzaminu: 300 zł). Trzy osoby z najlepszymi wynikami zostaną nagrodzone nieodpłatnymi Certyfikatami TOEFL® Junior™.

  • BEZPŁATNY egzamin TOEFL® Junior™ dla wszystkich naszych uczniów na zakończenie roku szkolnego!
  • najlepszy wybór dla sprawdzenia umiejętności językowych młodzieży szkolnej za pomocą profesjonalnego testu językowego
  • dla 3 osób z najlepszymi wynikami - w nagrodę oficjalny Certyfikat TOEFL® Junior™
  • promocyjna cena zakupu Certyfikatu dla wszystkich chętnych – tylko teraz 199 zł
  • renomowane polskie licea wysoko nagradzają certyfikaty językowe w procesie rekrutacji - nawet do 20 punktów*!

       Dokładne zasady przyznawania punktów są ustalane niezależnie.

  • Certyfikat umożliwia podjęcie nauki w gimnazjach i liceach anglojęzycznych, jest też przepustką do szkół średnich za granicą

 SZKOŁA PEŁNA JĘZYKÓW

IV_kopia.jpg

V_kopia.jpg

Tablice interaktywne - nowa jakość w nauczaniu w British School

tablica_inter.jpg

Nasze wyposażenie wzbogaciło się o tablice interaktywne !


British School, jako jedna z pierwszych szkół w Polsce, wyposażyła swoje sale lekcyjne w najnowszą zdobycz techniczną w dziedzinie edukacji, jaką są nowoczesne tablice interaktywne.


Jest to połączenie tradycyjnej tablicy, monitora oraz komputera. Tablice interaktywne umożliwiają pisanie i edytowanie obrazów na tle aktualnie wyświetlanego materiału – który mogą stanowić zdjęcia, grafiki czy nawet filmy. Dzięki temu staje się możliwe tworzenie nowoczesnych, dynamicznych i w pełni interaktywnych prezentacji. Co więcej, tak przeprowadzona lekcja może zostać zapisana na dysk, aby móc ją ponownie odtworzyć punkt po punkcie, przesłać mailem lub wydrukować. Dzięki nim nauka jest nie tylko bardziej efektywna, ale również dużo przyjemniejsza.

A oto przedsmak tego co czeka naszych słuchaczy w obiektywie dwóch amerykańskich telewizji: