Dla firm

 
 

British School to również partner biznesowy dla wielu znanych i prestiżowych firm oraz instytucji na terenie całego kraju. Nasza szkoła organizuje kompleksowe szkolenia językowe wysokiej jakości dla firm i instytucji w całej Polsce, dostosowane do potrzeb klienta. Oferuje kursy języków: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, Polish for Foreigners i inne.

Priorytetową metodą nauczania jest metoda komunikatywna motywująca do szeregu interakcji między kursantami oraz metoda kognitywna umożliwiająca komunikację z osobami, których językiem rodzimym jest język obcy (native speakers). W trakcie zajęć kładziemy przede wszystkim nacisk na rozwój kompetencji kursantów w zakresie mówienia i pisania. Dzięki temu nauka jest przyjemna, dynamiczna, a co najważniejsze praktyczna i efektywna. Metoda komunikatywna British School wymusza zmianę tradycyjnego schematu prowadzenia zajęć, zmieniając proporcje w nauce poszczególnych umiejętności językowych na korzyść umiejętności mówienia w języku angielskim.
Oczywiście ważnym elementem jest fakt, iż dla każdej instytucji opracowujemy strategię rozwoju kadry pracowniczej w zakresie podnoszenia kwalifikacji językowych, doradztwo i dobór właściwego profilu szkolenia językowego, określenie optymalnego wymiaru czasowego kursu, kwalifikacji pracowników do poszczególnych grup oraz stały nadzór nad prowadzonym szkoleniem. Działania te poparte są wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów językowych dla różnych odbiorców: instytucji, firm, jak i klientów indywidualnych.

Nasz sukces to Państwa sukces. Profesjonalizm i zaangażowanie naszych lektorów, jasno określona wizja szkoły, a przede wszystkim  stale powiększające się grono zadowolonych słuchaczy decyduje o renomie British School.

Z oferty Ogólnopolskiej Szkoły Językowej BRITISH SCHOOL skorzystało do tej pory wiele firm i instytucji, które cenią nas za fachowość oraz solidność prowadzonych przez nas szkoleń.

Zapraszamy do współpracy z British School.


British School Bydgoszcz
ul. Śniadeckich 4
 52 321 31 21

 

e-mail:  bydgoszczbs@britishschool.pl