British School dzięki największej sieci placówek w Polsce ( 80 biur regionalnych ) oraz 13 letniemu doświadczeniu w nauczaniu pracowników największych firm w kraju jest optymalnym partnerem w profesjonalnych szkoleniach językowych.
Nasza bogata oferta obejmująca zarówno zajęcia indywidualne dla kadry zarządzającej jak i kursy grupowe dla pracowników, jest odpowiedzią na rosnącą popularność tego rodzaju szkoleń, związaną ze stałym wzrostem zapotrzebowania na pracowników posługujących się biegle językami obcymi.
Kładziemy szczególny nacisk na podwyższenie umiejętności komunikowania się w języku obcym niezależnie od poziomu zaawansowania. Dzięki tej metodzie pracownicy Państwa firmy w najkrótszym czasie są w stanie porozumiewać się z kooperantami zagranicznymi.
Dostosujemy się do Państwa potrzeb w zakresie harmonogramu zajęć i ich intensywności. Zapoznawszy się z potrzebami pracowników oraz zarządu firmy opracujemy optymalny profil szkoleń dla Państwa pracowników. Przeprowadzimy i przygotujemy w formie regularnych raportów podsumowania kolejnych etapów nauki. Ponadto doradzimy do jakich egzaminów językowych powinni przygotować się Państwa pracownicy.